UKRAINA od 29 kwietnia do 1 maja 2017 r.

Kraków – Lwów –Zadwórze- Krechów - Żółkiew - Kraków

Wyjazd charytatywny I UKRAINA od 29 kwietnia do 1 maja 2017 r.

Trasa: 879km,dni: 3, odpłatność: 20 ucz. 500 zł, 30 ucz. 450 zł. 40 - 400 zł. 

 

Dzień I

Godz. 6.00 wyjazd z Krakowa w kierunku Lwowa. Przyjazd do Lwowa. Po południu zwiedzanie miasta: Stare miasto z Katedrą łacińską Wniebowzięcia NMP, kościół Dominikanów, katedra ormiańska, katedra unicka. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień II

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Lwowa: Prospekt Swobody z Teatrem – Operą we Lwowie, cmentarz Łyczakowski z kwaterą Orląt Lwowskich. Wyjazd w kierunku Zadwórza, miejsca bitwy, która miała miejsce 17 sierpnia 1920 roku w czasie wojny polsko-bolszewickiej oraz Cmentarz poległych i pomnik bohaterów. Powrót do Lwowa, obiadokolacja i nocleg.

Dzień III

Śniadanie. Wyjazd do Krechowa: zwiedzanie Klasztoru Bazylianów w Krechowie. Przejazd do Żółkwi. Zwiedzanie miasta: zamek Sobieskich, Synagoga, kościół pw. Wniebowzięcia NMP oo. Dominikanów, brama Zwierzynieckia wraz z fragmentem murów miejskich, Kolegiata św. Wawrzyńca. Powrót do Krakowa w godz. nocnych.

 

Cena zawiera:

-transport: autokar (klimatyzacja),

-zakwaterowanie: noclegi zgodnie z programem,

-wyżywienie zgodnie z programem,

-opiekę pilota na całej trasie,

-ubezpieczenie NNW i KL (TU Europa)

-opłaty drogowe, parkingi.

 

Cena nie zawiera:

-ewentualnych kosztów wizy grupowej,

-biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,

-usług przewodników lokalnych.

Podczas wyjazdu przekażemy paczki z pomocą materialną dla Rodaków w miejscowościach, które odwiedzimy. Udział w naszym wyjeździe charytatywnym umożliwi zatem przekazanie wsparcia dla naszych Rodaków, spotkania z nimi, a także odwiedzenia pięknych miejscowości, które znajdują się na trasie wyjazdu.

 

informacje i zapisy:

kresykrakow@gmail.com tel kom 692 408 998 oraz osobiście w siedzibie Kresów

 

Prosimy o przekazywanie informacji o wyjazdach dalej do potencjalnie zainteresowanych osób!Stowarzyszenie Pomocy Polakom na Wschodzie Kresy - UKRAINA od 29 kwietnia do 1 maja 2017 r.