UKRAINA od 21 do 26 czerwca 2017 r.

 

Wyjazd charytatywny II UKRAINA termin od 21 do 26 czerwca 2017 r.

Kraków – Lwów – Olesko – Krzemieniec - Podkamień – Poczajów - Zbaraż – Kamieniec Podolski – Chocim - Skała Podolska – Buczacz – Stanisławów - Kraków

Trasa: 1800 km, dni: 6, odpłatność:  850 zł

Dzień I

Godz.6.00 wyjazd z Krakowa w kierunku granicy w Medyce, przejazd do Lwowa. Krótkie zwiedzanie Lwowa. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień II

Śniadanie. Całodniowe zwiedzanie Lwowa. Wieczorny przejazd do Krzemieńca. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień III

Śniadanie. Zwiedzanie Krzemieńca: Liceum Krzemienieckie, Muzeum J. Słowackiego, kościół parafialny Św. Stanisława, cmentarz Tunicki z grobem matki J. Słowackiego – Salomei Becu. Przejazd do Poczajowa. Zwiedzanie Ławry Poczajowskiej, największego Maryjnego Sanktuarium prawosławnego Ukrainy. Przejazd do Kamieńca Podolskiego. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień IV

Śniadanie. Zwiedzanie Kamieńca Podolskiego: Katedra św. Piotra i Pawła, dominikański kościół św. Mikołaja, twierdza kamieniecka - stary i nowy zamek. Przejazd do Chocimia. Zwiedzanie fortecy chocimskiej. Powrót do Kamieńca Podolskiego. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień V

Śniadanie. Przejazd przez Skałę Podolską do Buczacza. Krótkie zwiedzanie miasta: Rynek z ratuszem, Kościół Wniebowzięcia NMP, ruiny zamku, klasztor Bazylianów,. Przejazd do Stanisławowa. Zwiedzanie miasta. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień VI

Śniadanie. Dalszy ciąg zwiedzania miasta. Czas wolny. Wyjazd w kierunku Krakowa, przyjazd w godzinach nocnych.

 

Cena zawiera:

-transport: autokar / bus,

-zakwaterowanie: noclegi zgodnie z programem,

-wyżywienie zgodnie z programem,

-opiekę pilota na całej trasie,

-ubezpieczenie NNW i KL

-opłaty drogowe, parkingi.

 

Cena nie zawiera:

 

-biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,

-usług przewodników lokalnych.

Podczas wyjazdu przekażemy paczki z pomocą materialną dla Rodaków w miejscowościach, które odwiedzimy. Udział w naszym wyjeździe charytatywnym umożliwi zatem przekazanie wsparcia dla naszych Rodaków, spotkania z nimi, a także odwiedzenia pięknych miejscowości, które znajdują się na trasie wyjazdu.

 

informacje i zapisy:

kresykrakow@gmail.com tel kom 692 408 998 ,  502 513 912 oraz osobiście w siedzibie Kresów

 

Prosimy o przekazywanie informacji o wyjazdach dalej do potencjalnie zainteresowanych osób!Stowarzyszenie Pomocy Polakom na Wschodzie Kresy - UKRAINA od 21 do 26 czerwca 2017 r.